Bronkosi bolji od 49ersa za drugu pobedu sezone

Ostali sportovi 26. sep 202212:42 0 komentara
Denver Bronkos
Reuters/Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports

U pretposlednjem meču trećeg vikanda NFL, Denver Bronkosi su upisali drugu pobedu u sezoni savladavši na svom terenu San Francisko 49erse rezultatom 11:10.

Prva četvrtina protekla je u znaku gostiju koji su ovaj deo utakmice dobili 7:0 zahvaljujući tačdaunu Aijuka i ekstra poenu Goulda.

Bronkosi su tokom druge deonice uspeli da fild golom Mekmanusa uspeli da započnu povratak u meč, a u trećoj četvrtini su imali jedan sejfti i jedan promašen fild gol.

U poslednju četvrtinu 49ersi su ušli sa prednošću 7:5, a nakon 50 sekundi su poveli 10:5 nakon fild gola Goulda.

Gordon je na kraju rešio sve u korist domaćina tačdaunom na isteku 11. minuta. Mogli su domaći na kraju i do nešto ubedljivije pobede ali nisu uspeli da iskoriste i konverzaciju za dva dodatna poena.

Rasel Vilson je za Bronkose imao 20 uspešnih pasova za ukupno 184 jarde. Na drugoj strani, Džimi Garopolo imao je 18 uspešnih dodavanja, prebacio je 211 jardi, imao jedan pas za tačdaun i jedan intersepšn.