Džeksonvil srušio Bafalo, Atlanti drama u Nju Orleansu

Ostali sportovi 7. nov 202122:31 > 22:37 3 komentara
Sam Greenwood/Getty Images

Džeksonvil je napravio senzaciju i savladao Bafalo rezultatom 9:6 u NFL karavanu.

Ekipa iz Floride, koja je do ovog meča imala samo jedan trijumf, hrabro se suprotstavila ove godine sjajnim Bilsima. Na meču su dominirale jake odbrane. U prvom poluvremenu su viđena po dva fild gola na obe strane.

povezane vesti

Odluka je pala na 12 minuta do kraja kada je Metju Rajt pogodio svoj treći gol iz polja. Do kraja meča „jaguari“ su uspeli da se odbrane. Zaustavili su Džoša Alena, koji je meč okončao sa dve presečene lopte.

Prava drama je viđena u  Nju Orleansu u meču između domaćih Sejntsa i Atlante. Na kraju su Falkonsi slavili rezultatom 27:25 golom iz polja Koa na tri sekunde pre kraja.

Pre toga je tim iz Džordžije umalo od gotovog napravio veresiju. Vodili su 24:6 na deset minuta do kraja. Onda je Nju Orleans uspeo da napravi čak tri tačdauna i dođe do vođstva 25:25. Ipak Rajan je smogao snage i poveo svoj tim do drajva koji je okončan fild golom za trijumf.

Pomenuti Rajan je imao 343 osvojena jarda pasom i dva dodavanja za tačdaun. Na drugoj strani odličan je bio i Trevor Semijan sa osvojenih 249 jardi i dva pasa za tačdauan.

U ostalim mečevima Klivlend je pregazio kao gost Sinsinati 41:16, Denver je iznenadio Dalas i ubedljivo ga savladao u Teksasu 30:16. Majami je konačno slavio i to protiv ove godine očajnih Hjuston Teksansa, dok su Njujork Džajantsi slomili otpor Las Vegasa. Nju Ingland je bio bolji od Karoline na gostovanju rezultatom 24:6.

Baltimor je fild golom Takera u produžetku savladao ekipu Minesote Vajkingsa 34:31.