Rejdersi okrenuli Sejntse za dva od dva

NFL 22. sep 20208:24 > 8:30
Christian Petersen, Getty Images

Las Vegas Raidersi pobedili su Nju Orleans Sejntse kod kuće u drugom vikendu NFL rezultatom 34:24.

Tim iz Nevade do drugog trijumfa u sezoni stigao je posle preokreta, pošto su gosti u prvoj četvrtini stekli prednost od 10:0.

U nastavku su domaći, kojima je to bio prvi meč na svom stadionu u Vegasu od selidbe franšize iz Ouklenda, zaigrali bolje.

U drugom periodu ostvarili su dva tačdauna i na poluvreme otišli poravnatni (17:17), da bi ključnu razliku stekli u trećem kvartalu koji su dobili sa 7:0.

Kod pobednika, Derek Kar je prebacio 282 jarda, uz tri tačdauna. Džoš Džejkobs je istrčao 88 jardi, a Daren Voler upisao 103 jarda i tačdaun.

U timu iz Luizijane, Dru Bris je imao 312 jardi, po jedan tačdaun i intersepšn. Alvin Kamara je meč završio uz ukupno 174 jarda i dva tačdauna.

Rejdersi su u grupi od šest timova u AFC sa skorom 2-0. Sejntsi u NFC imaju 1-1.