Razigrani Tajtansi lako i ubedljivo sa Bilsima

NFL 14. okt 20208:08 > 8:10
Getty Images/Jamie Squire

U noći između utorka i srede, u poslednjem meču pete nedelje NFL, Tenesi Tajtansi su ubedljivo savladali Bafalo Bilse i slavili rezultatom 42:16.

U četvrtom odigranom meču ove sezone, Tenesni Tajtansi upisali su četvrtu pobedu ubedljivo savladavši Bafalo Bilse 42:16.

Počelo je izjednačenom prvom četvrtinom u kojoj su Tajtansi poveli tač daunom Brauna uz esktra poen Gostkovskog nakon nešto više od dva minuta igre. Bilsi su imali odgovor u vidu tač dauna Mekkenzija i dodatnog poena Basa za 7:7 nakon prve deonice.

Gotovo sve je u ovom meču bilo jasno do odlaska na poluvreme. Tajtansi su postigli dva tač dauna trčanjem, prvo preko Henrija, a zatim i preko Tanehila. Oba puta po ekstra poen postigao je Gostkovski. Sa druge strane, Bilsi su uspeli da dođu do jednog fild gola koji je postigao Bas.

U sličnom ritmu Tenesi je nastavio i u trećoj deonici. Tač daun je postigao ovoga puta Smit, Gostkovski je dodao još jedan ekstra poen i na semaforu je pred poslednju četvrtinu pisalo 28:10.

Poslednju deonicu tač daunom su otvorili Bilsi preko Jeldona, bez konverzacije za dva poena. Sa druge strane po tač daun su imali Henri i Smit, Gostkovski je oba puta bio uspešan za dodatni poen za konačnih 42:16.

Tajtanse je predvodio Rajan Tanehil sa 195 prebačenih jardi i tri pasa za tač daun, po dva tač dauna postigli su Smit i Henri. Na drugoj strani je Džoš Alen prebacio 263 jarda, uz dva pasa za tač daun, ali i dva intersepšna.