NFL: Iglsi ubedljivi protiv Kaubojsa

NFL 2. nov. 20208:26
Elsa, Getty Images

U duelu osme nedelje NFL, Filadelfija Iglsi slavili su protiv Dalas Kaubojsa 23:9.

Kevin C. Cox/Getty Images

Filadelfija Iglsi upisali su treću pobedu u sezoni, drugu vezanu, savladavši Dalas Kaubojse 23:9. Kaubojsima je ovo već šesti poraz, reći u nizu.

Poveli su Kaubojsi fild golom Zurlajna, ali su Iglsi prvu četvrtinu rešili u svoju korist zahvaljujući tač daunu Regora i ekstra poenu Eliota.

Greg Zurlajn bio je centralna ličnost druge četvrtine u kojoj je postigao dva fild gola i doneo svom timu preokret. Kaubojsi su na poluvremenu vodili 9:7.

Međutim, u drugom poluvremenu kao da su na terenu bili samo Iglsi. Po tač daun su do kraja meča postigli Fulgam i MekLeod, polaganje za dva poena postigao je Venc.

Karson Venc je za Iglse prebacio 123 jarda uz dva pasa za tač daun, ali i dva intersepšna. Kod Kaubojsa, Ben Dinući bacio je 180 jardi.

U devetoj nedelji Iglsi idu u goste Njujork Džajantsima, a Kaubojsi će dočekati Pitsburg Stilerse.