Sejntsi deklasirali Brejdija i Bakanirse

NFL 9. nov 20208:08 > 8:11
Chris Graythen/Getty Images

U duelu devete nedelje NFL odigranom u noći između nedelje i ponedeljka Nju Orleans Sejntsi deklasirali su Tampa bej Bakanirse i slavili rezultatom 38:3.

Sejntsi su već u prvoj četvrtini najavili odličnu igru, a postigli su dva tač dauna – prvo Smit, a zatim i Truman. Oba puta Luc je realizovao ekstra poena za ubedljivih 14:0 nakon prvog period igre.

Slično se odvijala i druga četvrtina samo su akteri bili drugačiji. Po tač daun su postigli Sanders i Kamara, Luc je dva puta postigao ekstra poen i dodao jedan fild gol pa su Sejntsi na poluvremenu vodili 31:0.

Do petog tač dauna na meču Sejntsi stižu u četvrtoj deonici. Ovoga puta uspešan je bio Hil, a ekstra poen još jednom je dodao Luc.

Da se na semafor upišu i Bakanirsi pobrinuo se fild golom Sukop.

Kod Sejnsa je Dru Bris prebacio 222 jarda uz četiri pasa za tač daun, dok je Tom Brejdi prebacio 209 jardi, ali je imao tri intersepšna.

Sejntsi iz osam odigranih mečeva imaju šest pobeda i dva poraza, Bakanirsi. Bakanirsi su odigrali svih devet duela i imaju skor 6-3.