Kardinalsi nisu nepobedivi: Sedma u nizu za Pekerse

NFL 29. okt 20218:45 8 komentara
Aaron Rodgers
AP Photo/Darryl Webb

Grin Bej Pekersi pobedili su Arizona Kardinalse na strani 24:21 u derbiju osmog vikenda NFL i naneli im prvi poraz u sezoni. Oba tima sad imaju skor 7-1 za liderske pozicije u NFC Sever i NFC Zapad.

Posle poraza na startu sezone, Pekersi nižu trijumfe. Poslednji su pali Kardinalsi na Stejt Farm stadionu.

Vodili su domaći tokom prve četvrtine 7:0, a zatim su gosti do poluvremena preokrenuli na 10:7. U nastavku meča viđena su po dva tačdauna na obe strane, jedan u trećoj i jedan u četvrtoj deonici konačan ishod.

Na 15 sekudni do kraja, kvoterbek domaćina Kajler Marej imao je intersepšn. Pas mu je presekao Rasul Daglas.

Aron Rodžers je predvodio Pekerse sa 184 bačena jarda, uz dva tačdauna. Ej Džej Dilon je istrčao 78 jardi, a Aron Džons 59, uz tačdaun.

Kod Kardinalsa, Kajler Marej je prebacio 274 jarda, ali upisao i dva intersepšna. Džejms Koner je istrčao 22 jarda, uz dva tačdauna.

Arizona u sledećem meču gostuje San Francisku, Grin Bej ide na noge Kanzas Sitiju.