Treći poraz u nizu: Stilersi pali u Sinsinatiju

NFL 22. dec. 20208:23 > 8:243 komentara
Jamie Sabau/Getty Images

Sinsinati Bengalsi savladali su Pitsburg Stilerse na svom terenu u 15. rundi NFL rezultatom 27:17 i upisali treću pobedu u sezoni.

Gosti su, na drugoj strani, zabeležili treći poraz u nizu, posle 11 uzastopnih trijumfa, iako su slovili za favorita u divizijskom AFC sever okršaju.

Stilersi su igrali daleko ispod svog nivoa i do poluvremena nisu uspeli da upišu niti jedan poen, te su Bengalsi na veliki odmor otišli uz prednost 17:0.

Uspeo je Pitsburg da se probudi u trećem kvartalu i priđe na 17:10, ali je rani tačdaun Sinsinatija na startu poslednje četvrtine prelomio duel.

Rajan Finli je kod pobednika imao 99 jardi i 2 tačdauna, dok je kod poraženih Ben Rotlisberger upisao 172 jarda, tačdaun i intersepšn.

Stilersi imaju skor 11-3 i ostaju lideri AFC sever sa pobedom više od Klivlend Braunsa. Sinsinati je poslednji u toj diviziji sa 3-10.