
Jedan od najboljih defanzivaca poslednje decenije Von Miler u izuzetnom raspoloženju dočekuje meč njegovih Bronkosa protiv Klivlenda.
Posle odličnog starta i tri pobede, Denver je vezao tri poraza. Međutim, alfa i omega tima Von Miler obećava da će staviti na muke ofanzivce Klivlenda.
– Ovo će biti dobra utakmica za mene. Ne mogu da garantujem za ostale momke, ali za sebe mogu. Izaći ću tamo i imaću nekoliko sekova. Bukvalno ću da ih „ubijem“ – rekao je Von Miler.
Ovakva pretnja doduše ne dolazi bez osnova. Klivlend će biti propisno oslabljen, pošto će sigurno igrati bez prvog raning beka Nika Čaba, ali i bez startnog kvoterbeka Bejkera Mejfilda. Njega će menjati iskusni veteran Kejs Kinam.
Susret iz Ohaja na programu je u noći između četvrtka i petka od 2:20 uz direktan prenos na Sport Klubu 1.