KHL: Lokomotiva srušila Spartak iz Moskve

Hokej 31. okt 202118:52 0 komentara
KHL
SK

Lokomotiva iz Jaroslavlja savladala je Spartak iz Moskve 4:2 u okviru KHL šampionata i učvrstio se na poziciji koja trenutno vodi u plej of.

U prvoj trećini nije bilo golova. Korškov i Aleksejev sredinom drugog dela dovode Lokomotivu u vođstvo od 2:0, ali neizvenost u meč u finišu drugih 20 minuta vraća Peterson.

Buše golom na startu treće deonice donosi ponovo plus dva Jaroslavlju. Jerabek vraća razliku na jedan gol sredinom treće trećine. Međutim, tačku na pobedu domaćina stavio je Ivanov na tri i po minuta pre kraja.

U ostalim mečevima nedeljnog programa Salavat Julajev iz Ufe je kao gost dobio Dinamo iz Minska 5:3, dok je Dinamo iz Rige na domaćem terenu bio bolji od moskovskog Spartaka 4:1.