KHL: SKA ubedljiv u Moskvi

KHL 2. okt 201821:25 > 21:28
KHL

Hokejaši SKA iz Sankt Peterburga savladali su Spartak u Moskvi ubedljivim rezultatom 6:0 u okviru Kontinentalne hokejaške lige.

SK

SKA je od starta igrao dobro i golovima Datsjuka pred kraj 11. i Dergahjova na startu 12. minuta došli do 2:0. Oba pogotka viđena su sa igračem više.

U trećoj deonico gol za SKA postigao je Gavrikov u šestom minutu druge trećine, dok su strelci u poslednjoj trećini bili Koskiranta u devetom, Datsjuk u 12. i Kručin u 17.

SKA je sada treći na tabeli Zapada sa 19 bodova, dok je Spartak sedmi sa 12.

Istim rezultatom Avangard iz Omska je savladao Vitjaz iz Podolska na strani. Strelci za Avangard bili su Zernov, Mikejev, Semjonov, Čudinov dva puta i Martinov.

Avangard je drugi na Istoku sa 24 bodova, dok je Vitjaz osmi na Zapadu sa 11.

Neftahimik je savladao Lokomotivu u Jarloslavlju sa 4:2. Strelci za goste bili su Pustinen, Sergejev (dva puta) i Kulikov, dok su golove za Lokose dali Loktionov u Kontiola.

Neftahimik je sada osmi na Istoku sa 13 bodova, dok je Lokomotiva četvrta na Zapadu sa 15.