KHL: Najzanimljivije u Kazanju, AK Bars slavio na penal

KHL 17. nov 201817:42 > 17:44
KHL

Tri duela odigrana su u subotu u Regionalnoj hokejaškoj ligi. Slavili su Torpedo, CSKA i AK Bars.

Torpedo je u Nižnjem Novgorodu bio bolji od Slovana iz Bratislave i slavio sa 4:1. Torpedo je do 15. pobede u sezoni došao nakon tri vezana poraza. Slovanu je ovo 20. poraz u sezoni, a imaju i 10 pobeda.

CSKA je sa 2:1 slavio na gostovanju Neftehimiku u Nižnjekamsku. Moskovljani su tako došli do 24. pobede u sezoni i lideri su Zapadne konferencije uz samo četiri poraza do sada.

AK Bars je na svom ledu nakon penala nadigrao Dinamo iz Rige i slavio na kraju sa 2:1.

U prve dve trećine nije bilo golova u ovom duelu.

Poveli su gosti u osmom minutu treće deonice preko Redlihsa u situaciji sa igračem više, a oko dva i po minuta kasnije Sekac na isti način donosi izjednačenje AK Barsu.

Produžetak je završen bez golova, a presudio je jedan penal. Dinamo je promašio svih pet udaraca, a Sekac je jedini bio precizan na drugoj strani.