KHL 24. okt. 202019:32 > 19:34
Princscreen

U dva duela odigrana u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi u subotu, pobede su upisali Lokomitiva iz Jaroslavlja i Avangard.

Avangard je na svom ledu bio bolji od Avtomobilista 6:3.

Avangard je duel otvorio promašenim penalom nakon samo 44 sekunde igre, ali je na isteku drugog minuta prednost domnaćinu doneo Koklačev. Nije se dugo čekalo na odgovor gostiju iz Jekaterinburga. Igrao se peti minut kada je Boharov pogodio za izjednačenje. Pet minuta kasnije, Boušer se pobrinuo da Avangard ode na prvu pauzu uz prednost od jednog gola.

Drugim golom Koklačeva na utakmici, u 13. minutu druge trećine Abangard je najavio sigurniju igru i pobedu.

Treću deonicu golom su otvorili gosti, strelac je bio Makejev, ali su u nastavku domaći pokazali dominaciju. Dva gola postigao je Tolčinski, a jedan Jakupov za ubedljivih 6:2. Gosti su do kraja uspeli još jednom da zatresu mrežu Avangarda, strelac je u samom finišu meča bio Belusov.

Lokomitiva je rezultatom 5:1 slavila na gostovanju Neftehimiku 5:1.