Silovita Armija zgromila Soči

KHL 14. nov. 202018:39 > 18:42
print screen

Hokejaši CSKA iz Moskve zabeležili su najubedljiviju pobedu dana. Oni su na svom ledu bukvalno deklasirali Soči 7:0.

Favorit je u potpunosti opravdao tu ulogu. Armejci su poveli već u devetom minutu golom Okulova, a samo dva minuta kasnije na 2:0 povisio je Slepišev. Na treći gol čekalo se do 26. minuta kada se i Andronov upisao u strelce. Ipak, dugo nije bilo novog gola, a onda se u šest i po minuta sve obrušilo na goste. Afanasijev, Robinson i drugi put Andronov do 51. minuta duplirali su prednost na velikih 6:0. Konačan rezultat postavio je Kotosteljev 73 sekunde pre kraja meča.

CSKA se učvrstio na prvoj poziciji Zapada sa 41 bodom, dok je Soči 10. na Zapadu sa 18 bodova.

Ostali rezultati: Dinamo Moskva – Salavat Julajev 3:4, Severstalj – SKA 0:2, Ak Bars – Neftehimik 3:2, Kunlun – Traktor 3:5, Vitjaz – Spartak 3:7, Dinamo Riga – Avrtomobilist 2:3.