Spartak peticom razbio Baris

KHL 18. nov 202120:25 0 komentara
KHL
SK

Odigrana su tri meča KHL šampionata. Dve pobede su ostvarili gosti, a jedinu od domaćih timova Spartak u Moskvi protiv Barisa 5:2.

Baris je poveo 2:0. I to je oba gola postigao u prvoj deonici. Strelci su bili Mihalis u osmom minutu i Petuhov u 12. minutu. Ipak, u drugoj trećini uzvratili su Moskovljani istom merom. U 34. minutu Holačev je smanjio na 2:1, a 57 sekundi pre kraja Lehtera je doneo izjednačenje.

A onda u poslednjih 20 minuta potpuna rapsodija Spartaka. Lehtera, Kugrišev i Nikiškin u samo tri minuta dali su tri gola i potpuno potopili sve nade ekipe iz Nur Sultana u pozitivan ishod.

U preostala dva meča slavili su gosti. Ak Bars je pobedio u Rigi Dinamo 3:1, a Salavat Julajev Vitjaz 4:2.