NHL: Kapitalisi nastavili trijumfalan niz

NHL 14. jan 20176:54 > 7:07
Getty Images/Rob Carr

Vašington Kapitalsi nastavili su trijumfalan niz u NHL-u, zabeleživši i osmu uzastopnu pobedu. Na svom ledu ubedljivo su savladali Čikago Blekhoukse.

Bilo je 6:0 za tim iz prestonice. Džej Bigl je načeo goste pogotkom u sedmom minutu, da bi u pretposlednjem minutu zatvorio goleadu i postavio konačan rezultat.

Karolina Harikejnsi su nakon prve trećine gubili od Bafalo Sejbresa, ali je u drugom periodu igre Džef Skiner sa dva gola poveo svoj tim do trijumfa. Na kraju je bilo 5:2.

Džon Tavares je zabeležio šesti het-trik u karijeri i predvodio Njujork Ajlenderse do pobede nad Florida Pantersima identičnim rezultatom – 5:2.

Kolumbus Blu Džeketsi su uspeli da nadoknade zaostatak od jednog gola protiv Tampa Beja i na kraju slavili 3:1. Njujork Renždersi su kod kuće pretrpeli poraz od Toronto Mejpl Lifsa 2:4.

Arizona Kojotsi su na kraju ipak savladali Vinipeg Džetse sa 4:3. Konačno, Nju Džersi Flejmsi su u gostima nadigrali Kalgari Flejmse 2:1.