NHL Ol star: Milion za Metropoliten, Simonds MVP

NHL 30. jan 20171:49 > 1:55
Sean M. Haffey, Getty Images Sport

Metropoliten divizija slavila je protiv Pacifika u finalu NFL Ol star meča. Konačan rezultat bio je 4:3.

Kim Etkinson i Vejn Simonds postigli su pogotke u razmaku od samo pet sekundi drugog poluvremena i tako svojoj diviziji doneli nagradu od milion dolara.

Simonds je na završnoj ceremnoji proglašen za MVP igrača turnira nakon što je Metropoliten diviziji doneo pobedu na manje od 4 minuta do kraja finalnog meča.

Pacifička divizija bila je branilac titule osvojene na prošlogodišnjem Ol staru i imali su nekoliko prilika do kraja meča da bar izjednače, ali Brejden Hotlbi branio je sve, pa i udarac Rajana Keslera u poslednjem minutu meča.

Pred sam kraj prvog poluvremena Pacifik je vodio sa 3:2, čak i 4:2, ali je Keslerov gol poništen nakon što je trener Metropolitena Vejn Gecki zatražio video čelendž.

Pacifik je do finalnog meča stigao pobedom protiv Centralne divizije, a ovogodišnji šampion je u svom prvom meču bio bolji od Atlantik divizije.