NHL 15. dec 20176:48 > 6:52
Getty Images/Sean M. Haffey

Dvanaest duela je odigrano u NHL u noći između četvrtka i petka. Anahajm Daksi su iznenadili Sent Luis Bluz, a u svojevsrnom derbi meču Minesota Vajld je bila bolja od Toronto Mejpl lifsa.

Anahajm Daksi su kao gosti sa 3:1 savladali Sent Luis Bluz.

U prvoj trećini nije bilo pogodaka, da bi gosti poveli u 12. minutu druge deonice golom Koliana. Do devetog minuta poslednje trećine Daksi su već vodili sa 3:0, a dva gola postigao je Rj.

U 15. minutu je Bergland uspeo samo da ubleži poraz Bluza. Čak 29 odbrana zabeležio je golman Daksa Gibson.

Minesota Vajld i Toronto Mejpl lifsi odigrali su derbi meč noći, a bolja je bila ekipa domaćina koja je slavila sa 2:0.

Ekipa iz Minesote je postigla po jedan gol u prvoj i trećoj trećini a strelci su bili Enis i Granland.

Montreal Kanedijensi su sa 2:1 nakon produžetka bili bolji od Nju Džersi Devilsa.

Bilo je nerešeno u ovom duelu nakon prve trećine – poveli su gosti preko Noesena, a izjednačio je Šou. Rezultat se do kraja meče nije menjao, a nakon nepuna dva minuta produžetka pobedu je Kanedijensima doneo Plekanec.