Flejmsi u naletu, Koloradu derbi protiv Sent Luisa

NHL 15. apr 20219:26 > 12:53 0 komentara
Minas Panagiotakis/Getty Images

Kalgari Flejmsi ne odustaju od borbe za plej of. U noćašnjem meču u NHL karavanu savladali su na gostovanju Montreal 4:1 glavne rivale u borbi za četvrto mesto u Severnoj diviziji.

Od početka je Kalgari preuzeo kontrolu dešavanja na ledu. Poveli su Flejmsi u četvrtom minutu preko Hanifina. U drugoj trećini prednost je duplirao Đordano. Kanadijase u igru golom vraća Kulak sredinom drugih 20 minuta. Ipak Leivo i Monahan u trećoj deonici osiguravaju trijumf tima za koji igra Milan Lučić.