Milan Lučić
Printscreen

Milan Lučić, igrač Kalgarija, poznat je kao neko ko tokom svoje NHL karijere nikada nije "dao na sebe" i često je ulazio u tuče.

Jednu takvu smo videli na meču sa ekipom Tampa Beja.

Inače tuča se desila tokom prve trećine koju je Kalgari dobio 1:0 golom Kadrija pred kraj perioda. Ipak Stamkos i Namestnikov su preokrenuli rezultat polovinom druge trećine, ali je Kalgari opet obrnuo utakmicu golovima Tofolija i Andersona. U poslednjoj trećini je Djub dao gol za 4:2, smanjio je Cireli na četiri minuta do kraja i tada je meč opet bio neizvestan.

Ipak Flejmsi su dali gol u završnici kada je Tampa izvukla golmana, a među asistentima za peti gol koji je dao Iberdo bio je i Milan Lučić. Takođe je Kolmen dao gol u poslednjem minutu za konačnih 6:3.

Istim rezultatom je i Bafalo dobio ekipu Anahajma. Strelci su bili Kozens i Skiner za Sejberse u prvoj trećini, u drugoj je izjednačio Zegras sa dva gola, da bi Krebs i Benoa pogađali potom za 3:3. Sejbersi su slavili pogocima Olofsona i Krebsa u posledjnoj deonici.