Noć gostiju u NHL karavanu

Hokej 25. okt 20219:37 0 komentara
Minas Panagiotakis/Getty Images

Tri meča i tri pobede gostiju u noći između nedelje i ponedeljka u NHL karavanu.

Nešvil je savladao Minesortu 5:2, a sav posao je završio u prvih 20 minuta. Johansen dva puta i Žosi doneli su ogromnu prednost Predatorima. Golom sredinom druge deonice Bjugštad je uneo malu neizvenost, ali su je brzo otklonili Forsberg i Ženo. Šturm je samo do kraja druge deonice smanjio na konačnih 5:2.

povezane vesti

U nekada velikom derbiju Detroit je u Čikagu savladao domaće Blekhokse 6:3. Lukas Rejmond je doneo prednost popularnim „crvenim krilima“, ali je u prvoj trećini skor poravnao Džonon.

Duel je prelomljen na startu druge deonice. Runi, Namestnikov i Bertuci su u kratkom intervalu tri puta pogađali mrežu Čikaga za ogromnih 4:1. Kubalik je smanjio na 4:2, ali je Rejmond drugim golom odveo Detroit ponovo na plus tri.

Bogstrom je postigao gol za 5:3 u drugom minutu poslednje trećine, ali je tačku na pobedu trećim golom stavio sjajni Šveđanin  Rejmond.

U Las Vegasu, Ajlandersi su slavili protiv domaćin „vitezova“ 2:0. Golove u prvoj i trećoj trećini su postigli Bejli i Barzal.