Penali rešili duel u Kazanju: Bars nastavio pobednički niz

Hokej 24. sep. 202120:50 > 20:55
Oleg Nikishin/Getty Images

Hokejaši Barsa ostvarili su četvrtu uzastopnu pobedu u KHL, pošto su posle penal serije savladali ekipu Admirala.

Duel u Kazanju okončan je tek posle penala. Za domaće su pogodili Burmistrov i Kovalenko, dok su gosti iz Vladivostoka bili neprecizni u sve četiri serije.

Prethodno su obe ekipe postigle po gol u drugoj trećini. Prednost Barsu doneo je Lindholm u četvrtom minutu, uz igrača više, dok je za izjednačenje pogodio Sajucov u 18. minutu.

Tokom produžetka nije bilo pogodaka, pa je meč rešen penalima.

Bars je trenutno četvrti na tabeli Istočne konferencije sa skorom 6-4 i sa 13 osvojenih bodova. Admiral je na deveotj poziciji sa učinkom 1-8 i osvojenih 6 bodova.

Moskovski Spartak je slavio na gostovanju Neftehimiku 3:2, zahvaljujući golu koji je u produžetku postigao Ciplakov.

Spartak je preko Brinceva i Talalujeva stekao zavidnu prednost na početku meča, ali je Neftehimik izjednačio preko Bikmulina i Kloka.

Moskovski tim je peti na tabeli Zapada sa učinkom 6-4 i sa 12 bodova. Neftehimik je sedmi na Istoku sa 4-5 i sa 9 bodova.