hokej na ledu
Shutterstock, Inc

Dva meča na programu su bila u ponedeljak u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi. Pobede su upisali Torpedo i Severstalj.

Torpedo je na svom ledu bio bolji od Vitjaza i slavio pobedu rezultatom 4:1.

Domaćin je poveo u sedmom minutu prve deonice kada je precizno penal izveo Miele, Hrivik je u 28. minutu povisio na 2:0, a u situaciji sa igračem više Čekovič u finišu druge deonice pogađa za 3:0.

Tek kada je Torpedo golom Tjanulina došao do četiri gola prednosti gosti su uspeli da se upišu u ovom duelu. U pauer plej situaciji precizan je bio Starkov.

Severstalj je pobedu upisao na gostovanju SKA u Sankt Peterburgu rezultatom 3:1 u derbiju dana Zapadne konferencije.

Liska je doneo prednost gostima iz Čerepoveca u 15. minutu meča, da bi Koholov iskoristio situaciju sa igračem više u 15. minutu druge trećine da povisi na 2:0.

Isticao je 12. minut kada je Gusev smanjio na 2:1, ali je sve rešeno na minut i po do kraja kada je na prazan gol pogodak postogao Aleksejev za konačnih 3:1.