Vojvodina ubedljva protiv Zvezde, brejk Partizana

Odbojka 18. mar 202121:23 1 komentar
CEV

Vojvodina i Partizan stigli su do prednosti u čevrtfinalu plej ofa Superlige Srbije za odbojkaše. Novosađani su savladali Crvenu zvezdu 3:0 (25:13, 25:15, 25:16), dok je Partizan bio bolji na gostovanju od Niša 3:1 (23:25, 25:23, 25:19, 26:24).

Puleni Slobodana Boškana nisu dali ni promil šanse crveno-belima iz Beograda. Najbolji u pobedničkom bili su Aleksandar Blagojević sa 13 i Lazar Bajandić sa 12 poena. U Zvezdi je jedini dvocifren bio Lazar Dodić sa 10 poena.

Partizan je u Nišu izgubio prvi set, ali je uspeo da se vrati i sa tri vezana seta dođe do 1:0 u seriji. Najefikasniji kod crno-belih bili su Milan Pepić sa 21 i Lazar Marinović sa 14 poena, dok je kod domaćih Sadat Bardija upisao neverovatnih 38 poena. Igra se na dva dobijena meča.

Mesto u polufinalu već su obezbedili Radnički iz Kragujevca i Mladi Radnik iz Požarevca.