Radnički dominantan protiv Vojvodine

Vesti vaterpolo 9. okt. 202019:29 > 19:30
kvkradnicki.com

U jednom od derbija trećeg kola vaterpolo šampionata Srbije Radnički je na svom bazenu u Kragujevcu savladao Vojvodinu 14:9.

Iako su domaći igrali bez levorukog Alekse Ukropine koji je povredio rame na jednom od poslednjih treninga pokazali su da sa razlogom ove godine pretenduju na duplu krunu, i bez većih problema slomili su otpor mladog i poletnog novosadskog tima.

Meč je prelomljen u prvom poluvremenu kada je Radnički posle prve dve četvrtine imao prednost od šest golova razlike, da bi u nastavku istu samo održavao.