Crna Gora bolja od Švajcarske, Miloš Vujović brojao do 13

Rukomet 4. nov 202117:26 > 20:43 1 komentar
RSCG

Izabranici Zorana Roganovića, rukometaši Crne Gore, pobedom su startovali na turniru u Tunisu. Popularni “lavovi” su slavili protiv Švajcarske sa 35:31 (17:13).

U duelu protiv selekcije koja je bila učesnik poslednjeg Evropskog prvenstva, rukometaši Crne Gore su kontrolisali dešavanja na parketu od prvog do poslednjeg minuta.

Miloš Vujović je bio najefikasniji sa 13 golova, Branko Vujović je postigao šest, dok je Nebojša Simović postigao četiri gola. Po dva gola su postigli Luka Vujović, Mirko Radović, Stevan Vujović, Miloš Božović i Stefan Čavor, a u strelce su se još upisali Marko Lasica i Božo Anđelić. Golman Crne Gore, Nebojša Simić je imao 18 odbrana.

U drugom kolu na turniru u Tunisu, Crna Gora igra protiv domaćina, a ovaj meč je na programu 5. novembra sa početkom u 17 časova i 30 minuta. U poslednjem kolu, rival Crnoj Gori, biće selekcija Zelenortskih Ostrva.