Komovi dobili triler protiv Partizana u Tivtu

Rukomet 11. maj. 202118:40
sport klub

Nastavljen je šampionat Crne Gore u rukometu. Partizan iz Tivta je u mini ligi za pravaka posle velike borbe, kvalitetne utakmice i neizvesne završnice poražen od Komova sa 25:23 (14:13).

Čitavim tokom meča vodila se ravnopravna borba. Komovi su na poluvremenu vodili sa 14:13, posle gola Balše Račića. U 40. minutu, na semaforu je pisalo 18:18, a u tom momentu je utakmica počela da se lomi. Momci iz Anrdrijevice su uspeli da pobegnu na 23:20, Tivćani smanjili na 22:23, Komovi do kraja branili i odbranili kapital koji su stekli u režiji izuzetno raspoloženog golmana, Aleksandra Kastratovića.

Prevagu na tasu Komova, doneli su Nemanja Marsenić sa osam, Bojan Varagić sa pet i Milija Kastratović sa četiri gola. Aleksandar Kastratović je imao 14 odbrana.

Kod Partizana, raspoloženi za igru u napadu, bili su Nemanja Barac sa šest, Veselin Drakulović sa četiri, odnosno Vuk Mrvaljević i Vukan Pejović sa po tri gola.

U drugom meču mini lige za prvaka, snage će 12. maja odmeriti Berane i Budvanska rivijera.

Tabela: Lovćen 22, Budvanska rivijera 16, Komovi 13, Berane 7, Partizan 4.

Utakmice mini lige za opstanak na programu su 12. i 13. maja, a snage će odmeriti Mornar i Danilovgrad, odnosno Jedinstvo i Rudar.

Tabela: Mornar 16, Rudar 14, Danilovgrad 10, Jedinstvo 4.