SRLS: Rudar deklasirao Metaloplastiku

Rukomet 7. apr 201722:05 > 22:06
Getty Images/Alex Grimm

Rukometaši Rudara iz Kostolca ubedljivo su slavili protiv Metaloplastike rezultatom 34:24 u drugom kolu plej-auta Superlige.

Domaći tim je pred 250 gledalaca već u prvih 30 minuta uspeo da se odvoji od Šapčana, a u nastavku je samo potvrdio ubedljiv trijumf.

Rudar je do pobede predvodio Miloš Milošević sa sedam pogodaka, dok su po šest dodali Vladimir Dimitrijević i Nenad Nedeljković.

Na drugoj strani, istakao se Vojislav Brajović sa osam golova, dok je Nemanja Milovanović imao četiri.

Rudar posle te pobede drži čelo tabele u plej-aut fazi šampionata sa 15 bodova, dok je Metaloplastika odmah iza sa 15 bodova.

Preostale utakmice drugog kola igraju se u subotu, a tada se sastaju Morava i Partizan, kao i Jugović i Požarevac.