Remi Partizana i Metaloplastike u Beogradu

Vesti rukomet 23. sep. 201820:39 > 20:42
RSS

Partizan i Metaloplastika odigrali su nerešeno u meču prvog kola rukometne Superlige.

U Beogradu su u nedelju Partizan i Metaloplastika odigrali nerešeno u prvom kolu rukometnog šampionata Srbije. Meč je završen rezultatom 25:25 (12:10, 13:15).

Prvi deo meča pripao je domaćinu koji ipak nije uspeo da napravi veću razliku od dva gola koliko je na poluvremenu iznosila prednost. Metaloplastika je u nastavku nadoknadila ta dva gola zaostatka i izborila remi.

U Partizanu su sa po šest golova najefikasniji bili Mladen Šotić i Andrija Đuričić. Pet golova postigao je Milomir Radovanović, a sa četiri je meč završio Darko Stevanović.

Na drugoj strani, u redovima Metaloplastike najbolji je bio Viktor Mitičić sa sedam golova, jedan manje postigao je Vukašin Vorkapić, a po četiri su postigli Borivoje Đukić i Milan Milić.