SEHA: Meškov deklasirao Steauu

print screen

U meču 14. kola SEHA lige beloruski Meškov u Brestu je ubedljivo savladao rumunsku Steauu 35:21 i ostali u dobroj poziciji za plasman u plej-of.

Od samog početka, pa do poslednjeg sudijskog zvižduka, domaćin je dominirao. Već u 10. minutu bilo je 6:2, do poluvremena +9, a najveća razlika bila je 12 golova u 56. minutu 31:19.

Kod pobednika četiri igrača postigla su po četiri gola Andrei Jurinok, Maksim Barano, srpski internacionalac Petar Đorđić i hrvatski Sandro Obradović. Slovenački internacionalac Simon Razgor bio je strelac tri gola, dok su Darko Đukić i Šime Ivić postigli po gol. Na drugoj strani tri igrača su sa po četiri gola bila najefikasnija, srpski igrač Krsto Milošević, Gabrijel Florea i Hrvat Marin Vegar.

Meškov je četvrti na tabeli sa 27 bodova, što je ujedno poslednje mesto koje vodi u plej-of, dok je Steaua sedma sa 15 bodova.