F4: Komovi protiv Budvana za trofej u Kupu

Vesti rukomet 20. maj. 201920:54 > 20:56
RK Komovi

Rukometaši Budvanske rivijere i Komova boriće se za trofej u Kupu Crne Gore.

Budvani su u prvom polufinalu pobedili Partizan iz Tivta sa 20:18, dok su Komovi slavili protiv domaćina finalnog turnira Jedinstva sa 23:21.

Povezano

Aleksandar Kastratović je imao 11 odbrana, Aleksandar Bakić je postigao devet, a Vladan Kastratović sedam golova za Komove. Kod Jedinstva, bolji od ostalih bili su Slobodan Zonjić sa osam i Milun Denić sa četiri gola.

Momci iz Andrijevice, koji su bez ikakve sumnje najveće i najprijatnije iznenađenje sezone, kontrolisali su dešavanja na parketu. Dobili su prvo poluvreme sa 10:7, na četiri minuta pre kraja vodili su sa 21:17 što je bilo dovoljno da mirno privedu meč kraju.

Veliko finale između Budvanske rivijera i Komova igra se u utorak sa početkom u 18 časova.