Partizan u finišu ispustio lidera

Vesti rukomet 25. nov. 201921:45 > 21:47
SK

Rukometaši Dinama iz Pančeva pobedili su Partizan rezutatom 31:29 u pretposlednjoj utakmici 11. kola srpskog šampionata.

Gosti su dvorani USC Voždovac ostvarili deveti trijumf u sezoni i sa 18 bodova usamljeni su na vrhu tabele, dok su crno-beli prekuli niz od tri pobede i sa 11 bodova na deobi su pete pozicije sa Kikindom.

Dinamo je do prve osetljivije prednosti došao u 20. minutu kada je na semaforu pisalo 11:8. Na odmor se otišlo sa golom viška za tim iz Pančeva (16:15), a Partizan je odlično počeo drugo poluvreme i serijom 4:0 preokrenuo je rezultat u 38. minutu – 19:18.

Crno-beli su odolevali kvalitetnijem rivalu i u 59. minutu rezultat je bio izjednačen (29:29), međutim, gosti iz Pančeva su golovima Miljana Bunjevčevića i Miloša Kostadoinovića zabeležili pobedu.

Kostadinović je bio najefikasniji sa 8 pogodaka, Mladen Šotić je dodao 6, a Bunjevčević, Miloš Barudžić, Milan Golubović i Nenad Vučković po 3. U poraženom timu Nemanja Živković je zabeležio 7, Obrad Radulović 6, a Ivan Mićić 5 pogodaka.