Vojvodina u čvrstom meču bolja od Prešova

Rukomet 7. dec 201916:32 > 16:37
Printscreen

U prvom meču devetog kola Grupe A SEHA lige Vojvodina je bila bolja od Prešova.

Rukometaši Vojvodine upisali su petu pobedu u SEHA ligi savladavši Prešov u meču devetog kola 23:22.

Jedan gol prednosti srpski predstavnik imao je na poluvremenu (13:12), da bi se bolje snašao i u nastavku u kome je viđena čvršća igra i nešto manji broj golova.

Prešov je u poslednjem minutu u dva navrata prilazio na gol zaostatka, ali je Vojvodina uspela da sačuva pobedu.

Vojvodinu su predvodili Jovica Nikolić i Strahinja Stanković sa po pet golova. Po tri pogotka upisali su Stevan Sretenović, Branko Tomić i Nemanja Ratković.

U poraženom timu najbolji su bili Havijer Kabezon i Nino Grznetić sa po pet pogodaka.

Vojvodina sada ima skor 5 – 4, kao i Prešov, a u sledećem kolu igra protiv Motora u gostima.