Novi Pazar siguran, prva pobeda Zvezde u 2020. godini

Rukomet 15. mar 202019:35 > 19:36
Alex Grimm, Bongarts

Rukometaši Novog Pazara ostvarili su ubedljivu pobedu u 21. kolu Superlige Srbiije, pošto su u Leskovcu savladali Dubočicu sa 42:31.

Bio je to duel četvrte i pete ekipe sa tabele. Ekipa Novog Pazara prilično lako je došla do pobede, pa sada ima dva boda više od Dubočice.

Gosti su već posle prvih 30 minuta vodili sa 25:13, pa je bilo jasno da će zabeležiti trijumf.

Najefikasniji zu pobedničkom timu bio je Milošević sa devet golova, dok su po sedam postigli Davidović i Banduka. U domaćem timu istakao se Atanasković sa devet pogodaka.

Rukometaši Crvene zvezde zabeležili su petu pobedu u sezoni, prvu u 2020. godini. Crveno-beli su na svom terenu pobedili Kikindu sa 26:25.

Zvezda je sve vreme imala gol, dva prednosti. Ipak, u poslednjim minutima Kikinda je došla do 25:25. Radost Beograđanima na kraju je doneo Horvat, koji je postavio konačni rezultat.

Nejefikasniji u pobedničkom timu bio je Rajičević sa osam golova, dok je Horvat postigao sedam. Kod gostiju je Komarek postigao devet, a Lisica sedam.

Zvezda je i dalje poslednja na tabeli, dok je Kiknda na devetom mestu.