Zvezda ubedljiva, raspucani Nenadić i Đurović

Rukomet 9. dec 202221:37 0 komentara
Draško Nenadić
Rukometaši Crvene zvezde u 12. kolu Arkus lige ubedljivo su u Beogradu savladali ekipu Kikinde 37:26.

Crveno-beli su zabeležili osmi trijumf u šampionatu i sa 16 bodova trenutno su peti na tabeli, dok su gosti deveti sa sedam bodova.

Kikinda se dobro držala samo u uvodnih 15 minuta kada je na semaforu pisali 8:7, a domaći su na odmor otišli sa pet golova prednosti – 19:14. U nastavku utakmice nije bilo neizvesnosti.

Najefikasniji kod crveno-belih bili su Marko Đurović i Draško Nenadić sa po osam golova, Miloš Bujišić je dodao pet, dok je Nikola Perić upisao 12 odbrana.

U gostujućej ekipi Simo Šijan je imao četiri, a Đorđe Kukić, Miloš Bosančić, Milan Lisica i Stanimir Komarek po tri.

Dinamo iz Pančeva je vodeći sa 21 bodom, Vojvodina i Metaloplastika imaju po 20, Partizan 18…