Kraj i za Krajinovića, Pelja ubedljiv od drugog seta

Grand Slam 31. avg 20215:10 0 komentara
Filip Krajinović
Photo by Dylan Buell/Getty Images

Filip Krajinović je poražen od Gvida Pelje pa je i on završio US Open već u prvom kolu. Po setovima je bilo 6:7, 6:3, 6:2 i 6:2.

Prvi set je bio najbolji za Krajinovića. Tada je napravio čak i jedan brejk kada je poveo 3:1, ali je brzo Pelja uzvratio. Išlo se u taj-brejk u kom je Fića bio mnogo bolji, 7:2. Ipak od tog momenta Argentinac igra mnogo bolje i odmah je oduzeo servis protivniku na startu drugog seta. Držao je tu prednost do kraja uz samo jednu brejk priliku koju Krajinović nije iskoristio.

U trećem setu je Filip izgubio tri servis gema i gubio je 5:0 pa je Pelja lako završio set 6:2. Slično se desilo i u narednom gemu i Krajinović je veoma brzo gubio 5:1. Na kraju se i taj set završio 6:2.

Pelja će u narednom kolu igrati protiv Frensisa Tijafoa koji je dobio Jubanksa 3:1.