Ram i Salisburi došli do prve pobede u Torinu

Masters 1000 15. nov 202114:01 > 20:33 0 komentara
AP Photo/Luca Bruno

Radživ Ram i Džo Salisburi su došli do prve pobede na završnom Mastersu u Torinu savladavši Džejmija Marija i Bruna Soareša u dva seta 6:1 i 7:6.

Ram i Salizburi su bili izuzetno ubedljivi u prvom setu kog su dobili 6:1 za 26 minuta. Iza toga su naišli na mnogo jači otpor tandema Mari – Soares.

Preko sat vremena je trajao drugi set u prvom meču dana u Torinu, a na kraju je slavio opet par Ram – Salizburi.

Dobili su u tajbrejku set koji nije imao niti jedan brejk, a oba dubla su propustila po tri brejk prilike. U taj brejku su Ram i Salizburi kontrolisali rezultat vodili su sve vreme i na kraju su dobili taj deo meča 7:5.

U drugom meču Crvene grupe Pjer Igo Erber i Mikolas Mau su bili bolji od Huana Sebastijana Kabela i Roberta Faraha 7:6 (1), 6:4 za sat i 32 minuta.