Cicipasu taj brejkovi protiv Iznera, čeka ga Opelka

Cincinnati 26. avg. 20203:53 > 4:03
Getty images/Tom Dulat

Jedan od favorita za najviši plasman na američkoj turneji Stefanos Cicipas uspeo je posle dva taj brejka da savlada Džona Iznera i zakaže okršaj sa još jednim domaćim takmičarem Rajlijem Opelkom.

Kada igrate protiv Iznera najveća šansa su taj brejkovi. Ali ni tu nema garancije, pošto Amerikanac i tu ume da bude dominantan. Ipak, Grk je pokazao da je u boljoj formi i iskoristio je svoje šanse. Imao je u prvom setu, na servis Iznera set loptu, a u taj brejku je uzeo dva mini brejka i sam besprekorno igrao servis poene. U drugom setu uspeo je da spase dve vezane brejk lopte na samom početku seta i to mu je omogućilo novi taj brejk, gde je napravio jedan mini brejk više i došao do drugog seta i pobede.

Naredni rival biće mu Rajli Opelka, koji je iznenadio Matea Beretina u dva seta 6:3, 7:6.